مشخصات كفش مناسب چيست؟ حتما شنيده‌ايد پای انسان قلب دوم اوست. بسياری از گذشتگان بر اين باور بودند كه نقاط خاصی از كف پا نمايانگر سلامت بخش‌های از بدن است و نياز به مراقبت زيادی دارد تا در همه حال، انسان آرامش داشته‌باشد. برای انتخاب كفش بايد راحتی و سلامت پا را حتما در نظر گرفت. .سعی كنيد كفشی را كه انتخاب می كنيد تنها جنبه زيبايی نداشته‌ باشد بلكه از هر لحاظ مانع آسيب ديدن پای شما در برابر گرما، سرما و ناهمواری های زمين باشد .اگر از كمردردهای مكرر رنج می بريد،‌حتما با توجه بيشتری كفش‌هايتان را انتخاب كنيد و سعی كنيد كفش‌های طبی به پا كنيد زيرا اين كمردردها گاهی از عواقب پوشيدن كفش‌های نامناسب و غير استاندارد است بهترين زمان برای خريد كفش پايان روز است. در طول روز پاهای شما دما، فشار و استرس زيادی را تحمل كرده و برای انتخابی آگاهانه و شناسايی سايز دقيق و مناسب، وقت مناسب‌تری است. ‌بهترين كفش‌ها براي پياده‌روی، كفش‌هايی هستند كه به خوبی پاها را دربر‌گيرند و هنگام پياده‌روی كاملا به عنوان محافظی براي پا عمل كنند و همچنين انعطاف‌پذير باشند و پا در آن خسته نشود. كفش‌های پياده‌روی بايد بسيار سبك باشند به نحوی كه اصلا احساس نكنيد كفشی به پا داريد. تکنولوژی به‌کار رفته برای تولید کفش‌های imac، از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا و از بهترین مواد استفاده شده است. اجزا و جنس کلی کفش‌های imac در زیر نشان داده شده است.

Imac Technology

كفش‌های چرمی مناسب ترين جنس كفش است، زيرا انتقال هوا بين پوست و خارج از كفش برقرار مي‌شود. اما كفش‌هايی كه جنس آنها صد درصد پلاستيک است باعث ايجاد عرق در پا شده و با جلوگيری ازجريان هوا زمينه بروز اختلالات و ناهنجاريهای پوستی فراهم مي شود،در فرايند توليد کفش های ايمک نيز از چرم طبيعی استفاده ميشود.

استفاده از لایه‌های ضدّ آب بر روی کفش باعث شده است تا حتی از روی کفش نیز آب به درون کفش نفوذ نکند.

در کف کفش از مواد پلی‌اتیلن استفاده شده است. این مواد در ابتدا مایع هستند و در کارخانه و در تماس با قالب بصورت جامد در می‌آیند. به همین علّت شکل‌پذیر بوده و به شکل دلخواه و با نهایت دقّت (که بیشترین راحتی را با پا داشته باشد) در می‌آید.

زيره پی يو يک پليمر بسيار مستحکم و بادوام است و در برابر بسياری از مواد شيميايی مقاوم است.از ويژگی های آن مي‌توان به موارد زير اشاره کرد:
• سبک‌وزن بودن، منعطف و برگشت‌پذيری بالا
• عايق حرارتی بالا در برابر سرما و گرما
•بادوام‌ترين زيره سلولي

Shock Absorberاستفاده از مواد ضربه‌گیر در ته کفش باعث شده است تا شخص در هنگام راه رفتن راحتی خاصّی داشته باشد و همچنین باعث سبک شدن وزن کفش می شود. همچنین استفاده از پوششهای ضدّ باکتری Antibacterial در کف کفش باعث شده است تا از در استفاده طولانی مدّت از کفش، پا بوی بد نگیرد.

شکل و فرم آناتومیک کفی کفش به طوری است که سبب بیشترین رفلکس را با آناتومی بدن دارد. از این رو استفاده طولانی از کفش سبب ناراحتی در پا و احساس درد در کمر نمی‌شود.

Imac Company Technology


محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد